<link rel="stylesheet" href="http://www.whitenow.com/en/wp-content/themes/signal/no-script.css" />

سیاست حفظ حریم شخصی

اصول حریم خصوصی یونیلور
شرکت یونیلیور حریم خصوصی را بسیار جدی قلمداد می‌کند. 5 اصلی که در ادامه آمده رویکرد ما را نسبت به احترام به حریم خصوصی شما را معین می‌کند.

از این که به ما اعتماد داشتید و اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار داده اید، تشکر می‌کنیم. ما همواره اطلاعات شخصی شما را در راستایی که عادلانه و شایسته اعتماد شما باشد؛ استفاده خواهیم کرد.
ما به طور شفاف برای شما مشخص می‌کنیم که اطلاعات شخصی شما را چگونه استفاده می‌کنیم. ما موظف هستیم که همواره با شفافیت به شما اطلاع دهیم که چه نوع اطلاعاتی را جمع می‌کنیم، چه کاری با این اطلاعات انجام خواهیم داد و این اطلاعات را با چه کسانی در میان خواهیم گذاشت.
ما تمام اقدام‌های لازم را در جهت حفظ امنيت اطلاعات شخصى شما و جلوگيرى از هر گونه سوء استفاده رعایت مي‌کنیم.
تمام قوانين و مقررات قابل اجرا كه مربوط به اطلاعات داده شده است، رعايت خواهند شد. همچنين همكاری‌های لازم با مقامات حفاظت داده ها بعمل خواهد آمد.
در صورت عدم وجود قانون حفاظت از داده‌ها ، ما اصول پذیرفته شده حاکم برحفاظت از داده‌ها را معيار كار خود قرار خواهيم داد.

اعلامیه حريم خصوصى یونیلیور
آخرین نسخه به روز شده: ژوئن ۲۰۱۴

اين اعلاميه خصوصى در ارتباط با انواع اطلاعات شخصى جمع‌آورى شده، چگونگى استفاده، حفاظت و نشر آنها توضيحاتي را ارائه مي‌دهد.
اعلامیه حریم خصوصی به چه چيزهايي اطلاق مي گردد؟
این اعلامیه حریم شخصی برای اطلاعات شخصی که توسط شرکت‌های گروه یونیلیور و در ارتباط با خدمات آن‌ها جمع‌آوری شده اند٬ کاربرد دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد گروه یونیلیور اینجا را ببینید: http://unilever.com/aboutus.
این اطلاعات شامل اطلاعات جمع‌آوری شده به صورت آفلاین از طریق مراکز بررسی رفتار‌مخاطب٬ کمپین‌های بازاریابی مستقیم٬ قرعه‌کشی‌ها، مسابقه‌ها، و هم‌چنین اطلاعاتی که به صورت آنلاین از طریق وبسایت‌های ما٬ نرم‌افزارها و صفحات تبلیغاتی برندها در پلتفرم‌های شخص ثالث و نرم‌افزارهایی که دسترسی به آن‌ها از طریق چنین سایت‌ها یا پلتفرم‌های شخص ثالث باشد و یا از آن استفاده کند (سایت‌های یونیلیور) است. ‏‎این اعلاميه همچنين به محتواى مورد نياز يونيلور مي‌پردازد. از جمله پيشنهادات و تبليغات براى محصولات و خدمات يونيلور كه توسط ما و يا توسط ارائه دهندگان خدمات ما به وب سايت‌هاى شخص ثالث، سیستم عامل و برنامه های کاربردی (سايت هاى شخص ثالث) كه بر مبناي اطلاعات سايت هاي مورد استفاده شما هستند فرستاده مي شود (همانطور كه در زير توضيح داده شده است). اين امكان وجود دارد كه اين سايت هاى شخص ثالث داراى شرايط و ضوابط خاص خود باشند كه پيشنهاد مي‌كنيم قبل از استفاده از اين سايت‌ها آنها را مطالعه كنيد. ‏‎این اعلامیه حریم خصوصی بدینوسیله به ثبت رسیده و بخشی از شرایط و ضوابط قابل اجرای سايت یونیلور را تشکیل می‌دهد. برای اطلاعات بيشتر در مورد شرکت یونیلور كه مسئول حفاظت از اطلاعات شخصی و حقوقى شما مي‌باشد به سايت زير مراجعه كنيد.
 http://www.unileverprivacypolicy.com/en_gb/policy.aspx#rights

رضايت شما
با استفاده از سايت يونيلور شما رضايت خود را به گروه شركتهاى يونيلور در خصوص جمع‌آوري، استفاده و نشر اطلاعات شخصى خود مطابق با اين اعلاميه خصوصى اعلام مي‌كنيد. در صورت مخالفت با گردآوري (اطلاعات)، استفاده و افشای اطلاعات بدین صورت؛ لطفأ از سايت‌هاى يونيلور استفاده نكنيد، در غیر این صورت اطلاعات شخصی مورد نیاز گروه شرکت‌های یونیلور را فراهم سازید. یونیلور اطلاعات شخصی شما را زمانی که عادلانه و قانونی باشد؛ جمع‌آوری، استفاده و یا افشا می‌کند. در بسيارى از موارد از شما در خصوص اعلام و استفاده از اطلاعات شخصى پرسيده مي‌شود اما در بعضى مواقع اين رضايت‌مندى را از رفتار و عملكرد شما دريافت مي‌كنیم. در بعضی از موارد ممکن است ما از شما بخواهیم جهت دسترسی به اطلاعات شخصیتان برای استفاده در موارد خاص (تحقیق درباره رضایتمندی شما از محصولات) به شرطی که مخل حقوق فردی شما نباشد، با ما همکاری بیشتری داشته باشید. شما موظف به اعلام رضايت‌مندى خود نيستيد در چنين مواقعى ممكن است برای فعالیت شما در مواردى خاص محدودیت ایجاد شود. در صورتى كه شما رضايت كامل داده باشيد، با وجود هر تضادى با شرايط و مفاد قرار‌داد حفاظت اطلاعات شخصى شرايط اين رضايت‌نامه اولوليت دارد. توجه داشته باشيد كه در شرايط خاص ممكن است تصميماتى بدون رضايت شما گرفته شود كه مطمئنأ دليل قابل توجهى براى آن خواهيم داشت و اين امر هيچگونه تأثيرى بر حق و حقوق شما نسبت به اطلاعات شخصيتان و برآزادى و منافع شما نمي‌گذارد و براساس قوانين حريم خصوصى كه در بالا ذكر شده انجام مي‌شود.

فرزندان
قسمت عمده‌ي سايت‌هاى يونيلور با هدف استفاده توسط افراد بزرگسال طراحی شده است . در جايى كه كاربران اين سايت‌ها گروه مخاطب جوان‌تر باشند، اجازه والدين و يا قيم آنها براى جمع‌آورى اطلاعات شخصى در صورت نياز و مطابقت آن ها با قوانين و مقررات الزامى است. شرايط سنى كه در آن رضايت خانواده لازم است در كشورهاى مختلف متفاوت است. اگر شما کودک پایین‌تر از سن قانونی در كشورتان هستید که اجازه والدین بر اساس قانون مورد نیاز است، مي‌توانيد با نظارت والدين یا قیم ‌تان شرايط و ضوابط حريم شخصى را مرور کنید تا مطمئن شويد كه به خوبى آن ها را درك کرده و پذیرفته‌اید. اگر ما متوجه شویم که اطلاعات فرزندى بدون رضايت والدينش یا قیمش جمع‌آورى شده است در اسرع وقت آن اطلاعات پاك خواهد شد. دسترسى به بخش هاى خاص سايت يونيلور و یا واجد شرایط بودن برای دریافت جوایز، نمونه ها و پاداش‌های دیگر ممكن است به كاربران بالاتر از يك سن خاص محدود شود. امكان استفاده از اطلاعات شخصى شما براى تائيد سن و اجراى محدوديت سنى وجود دارد.

چه اطلاعاتى را جمع آورى ميكنيم؟
در اين اعلاميه حريم خصوصى اطلاعات شخصى به معناى اطلاعات یا جزییاتی از اطلاعات است كه شما با آن ها شناسايى مي‌شويد. معمولأ اين اطلاعات شامل نام، آدرس، نام کاربری، عكس پروفايل، آدرس ايميل، تلفن و همچنين اطلاعاتى مانند آدرس IP شما، عادت‌هاى خريد شما و همچنين اطلاعات كلى همچون علايق و عادت‌هاى شما می‌باشد. همچنين مي توانيم اطلاعات شما را از منابع دیگری مانند موارد ذکر شده جمع آورى كنيم. اطلاعاتى كه شما مستقيمأ در اختيار ما گذاشته‌ايد. اطلاعاتی که ما به صورت اتوماتیک، زمانی که از وب سایت‌های یونیلور استفاده کرده‌اید از شما بدست آورده‌ایم. اطلاعانی که از منابع دیگر جمع‌آوری کرده ایم.

از اطلاعات شخصى شما چگونه استفاده ميكنيم؟
ارتقا محصولات و نیز تجربه شما، زمانی که از سایت‌های یونیلور استفاده می‌کنید. براى تماس با شما در خصوص محصولات و خدماتى كه ممکن است مورد علاقه شما و نیازمند اجازه شما باشند و یا از قبل آنها را از ما درخواست کرده بودید و همچنين ارتباط در خصوص سفارشی که از قبل درخواست داده اید و براساس بازه زمانی و چارچوب قانونی قانون قابل اجرا هستند. براى ارائه محصولات و خدمات درخواستى شما از ما

خدمات پيامك موبايل
ما خدماتى را به شما ارائه مي‌دهيم كه از طريق آن مي‌توانيد از یونیلور پیام‌هایی نظیر پيامك (SMS) و پيامك چند رسانه‌اى (MMS) و پيامك افزايش يافته (EMS) را از طريق اينترنت بي سيم و يا دستگاه موبايل خود ارسال و دريافت كنيد. اگر شما عضو يكى از خدمات موبايل ما شدید، موافقت خود را براى دريافت پيغام‌ها از طريق شماره تلفن و آدرس خود اعلام كرده‌ايد. در غير اين صورت بايد دستور‌العمل‌هاى مربوط را براى انصراف انجام دهيد. (در صورت منصرف شدن مي‌توانيد به لينك زير مراجعه و دستورالعمل‌هاى مربوط رادنبال كنيد.) Your privacy rights and who to contact هزينه اين پیامک ها بر اساس نرخ‌هاى استاندارد شركت مربوطه مي‌باشد. شما باید هزینه‌های اعلام شده را به شرکت مخابراتی پرداخت کنید. و شما بايد بتوانيد ثابت كنيد كه صاحب دستگاه اينترنت بي‌سيم و يا كاربر قانونى آن هستيد و از خدمات پيامك استفاده کرده اید و قانونأ بایستی صورتحساب را پرداخت كنيد. شما با اين شرايط به عنوان كاربر مجاز كه داراى سرويس اينترنت بي‌سيم است معرفى می‌شوید كه براى سيستم پيامك موبايل ثبت نام کرده و مجاز به تاييد و انجام تغييرات مناسب در سيستم است. علاوه بر محدوديت‌هاى سنى و ديگر شرايط و ضوابط سرويس پيامك موبايل ، شما ممكن است لازم باشد اطلاعات شخصى از جمله اسم پيامك هاى ارسالى، آدرس اينترنت بي سيم و يا تلفن موبايل خود را در اختيار ما قرار دهيد. ما همچنين مي‌توانيم تاريخ، زمان و محتواى پيامك شما را در طول استفاده از خدمات پيامك موبايل داشته باشيم و اطلاعات بدست آمده را با قوانين حريم‌خصوصى تطبيق دهيم. توجه داشته باشيد كه شركت مخابراتى شما و ديگر شركت‌هاى مخابراتى مي‌توانند داده‌ها و اطلاعات سرويس و كاركرد شما را جمع‌آورى کنند که عملكرد آن ها بر اساس سياست‌هاى خودشان اداره مي‌شود. شما مي‌دانيد و پذيرفته‌ايد كه خدمات موبايل توسط سيستم بي سيم و با استفاده از امواج راديويى، مكالمات را از شبكه‌هاى پيچيده انتقال مي‌دهد. توجه داشته باشيد كه ما ضمانتى در زمينه حفاظت و امنيت در حين استفاده از سرويس موبايل به شما نخواهيم داد و در اين زمينه هيچ‌گونه مسئوليتى را نمى‌پذيريم. مسئولیت در نظر گرفتن تدابیر امنیتی مناسب برای شرایط و کاربری خاص شما، بر عهده خودتان است. امکان دارد ما در شرايط خاص مانند مشكلات فنى و شكايات مربوط به سرور ها، به پرو فايل و سيستم موبايل شما دسترسی یابیم.

اطلاعات شخصی شما با چه كسانى به اشتراك گذاشته مي‌شود؟
شركت يونيلور با فروش كالا در بيش از ١٩٠ كشور دنيا، يكى از بزرگ ترين پيشروان شركت‌هاى فروش كالاهاى مصرفى در جهان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره یونیلیور به آدرس زیر مراجعه کنید:
 http://www.unilever.com/aboutus

به عنوان يك شركت بازرگانى جهانى، ممکن است يونيلور اطلاعات شما را با شركت‌های گروه يونيلور و اشخاص ثالث مورد اعتماد خود در خارج از كشورى كه شما زندگى مي‌كنيد به اشتراك بگذارد تا آن ها کار پردازش اطلاعات را به نمایندگی از شركت يونيلور انجام ‌دهند. ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را با کمپانی‌ها، سازمان‌ها و افرادی خارج از گروه یونیلور در میان بگذاریم تنها در صورتی‌که به این نتیجه برسیم که فاش کردن اطلاعات به دلایل قانونی مورد نیاز است.

انتقال اطلاعات شخصى شما
این احتمال وجود دارد که ما اطلاعات شخصى شما را به سرورهاى خود یا موسسات وابسته و یا دیگر اشخاص ثالث مورد اعتماد در خارج از كشوری كه شما زندگی می کنید، ارسال کنیم. تا بدين ترتيب آن ها بتوانند به نمایندگی ما کار پردازش اطلاعات را انجام دهند. با استفاده از یکی از سایت های یونیلیور و یا در غير اینصورت ارائه اطلاعات شخصی به یونیلور، شما رضايت خود را براى انجام اين عمل بر طبق شرايط حريم خصوصى و قوانين و مقررات حفاظت از داده‌ها به ما اعلام مي‌كنید. بهتر است مطلع باشيد در بسیاری از كشورهاى ديگر قانون حفاظت از اطلاعات شخصى همانند كشور زادگاه شما نيست و ممكن است مورد علاقه شما نباشد. در زمانی که اطلاعات شخصی شما در کشور دیگری است، این احتمال وجود دارد که بر اساس قوانين آن کشور، در دسترس دادگاه ها، مراکز اجراى قانون و مراجع امنيت ملی قرار گیرد. جهت پایبندی به درخواست های دسترسى قانونى، ما اين اطمينان را به شما مي‌دهيم كه پردازش اطلاعات شخصى شما در خارج از كشور حتما با اجراى اقدامات لازم حفاظتی انجام می شود كه بايد با تمام دستورالعمل قوانين يونيلور مطابق باشد.

حفاظت از اطلاعات شخصى شما
براى حفاظت از اطلاعات شخصى شما هر گونه گام احتیاطی لازم به كار گرفته شده است و هر شخص ثالثی که به عنوان کمک از او استفاده کنیم، ملزم به رعایت و توجه به گام‌های احتیاطی لازم است. براى جلوگيرى از هر گونه دسترسی غیر مجاز، تغییر و تبدیل و سوء استفاده، دسترسی به اطلاعات شخصی شما بسیار محدود است و در صورت ضرورت تنها توسط كارمندان و نمايندگان ما ممکن مي‌باشد.

حقوق شخصی شما و تلفن شکایات
در صورت هر گونه سوال، نظر و يا دغدغه در خصوص چگونگى مديريت اطلاعات شخصى شما مي‌توانيد بر ‌‌‌روى لینک تماس با ما در سايت يونيلور که شما را به این صفحه هدایت کرده است، کلیک کنید. درخواست شما مستقیما به گروه مربوطه در شرکت یونیلور ارسال خواهد شد. شما همچنین می توانید، به سايت www.unilever.com رجوع، كشور مورد نظر را انتخاب و روى لينك تماس با ما، كليك كنيد. درخواست شما مستقیما به گروه مربوطه در شرکت یونیلور ارسال خواهد شد.
شما حق دارید زمانی که یکی از اتفاقات زیر افتاد به ما بگویید:
در آينده مايل به ارتباط با ما نيستيد.
تمایل دارید كه نسخه اى از اطلاعات خود که در اختيار ماست، داشته باشيد.
از ما می خواهید که اطلاعات خصوصى شما را که در آرشيو ما وجود دارد تصحيح، به روزرسانی و يا حتى حذف کنیم.
دوست دارید که هرگونه استفاده نادرست از اطلاعات شخصيتان به شما گزارش شود.

براى رسيدگى به درخواست شما لطفاً نام و نام خانوادگى خود را با جزئيات بيان كنيد.

تغييرات در اعلاميه حريم خصوصى
هر چند وقت يكبار در اعلاميه حريم خصوصى احتمال تغييراتى وجود دارد كه نسخه‌ی جديد آن در سايت يونيلور بروز رسانى مي‌شود. در صورت بروز هر گونه تغيير مهم در سايت، سريعا اطلاع رساني صورت خواهد گرفت. به شما توصيه مي‌كنيم براى اطلاع بيشتر در خصوص چگونگى استفاده از اطلاعات شخصى خود، به طور مداوم از سايت بازديد بفرماييد.

ديگر اعلاميه هاى حريم خصوصى
علاوه بر اين اعلاميه حريم خصوصى ممكن است كمپين‌هاى خاص و تبليغاتى نيز ايجاد شوند كه داراى سياست‌ها و شرايط حريم خصوصى مكمل هستند. پيشنهاد مي‌كنيم قبل از هر گونه شركت دركمپين‌ها و تبليغات، سياست‌هاى مكمل را مطالعه کنید زیرا درحين شركت در اين كمپين‌ها بايد آن ها را پذیرفته و به آن ها عمل كنيد. تمام سياست‌ها و شرايط حريم خصوصى مكمل به آسانى در اختيار شما قرار مي‌گیرد.